2.Jeotermal Fuarı 22 – 24 Ocak’ta Ankara’da

12.12.2014 - 11:53

Demos Fuarcılık tarafından organize edilen 2.Jeotermal Enerji Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı - EXPO GEOTHERMAL, Başkent’te ATO Congresium’da sektör temsilcilerini ağırlayacak. 3 gün sürecek olan fuarda Kosgeb desteği de olacak.

Enerji Sektörünün Gözü Bu Fuarda

İlki Kasım 2012’de Denizli’de düzenlenen ve oldukça ilgi çeken Jeotermal Fuarı’nı destekleyen kuruluşlar arasında; Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği, Jeoloji ve Jeofizik Mühendisleri Derneği Jeofizik Mühendisleri Odası yer almaktadır. 
 
Dünya’da Jeotermal enerjinin kullanımı bakımından 7.sırada bulunan ülkemizde, bu denli önemli bir enerjinin kullanımının yaygınlaşması, hem günümüz hem de gelecek kuşaklar için büyük bir önem taşımaktadır.
 
Özellikle sanayi alanında daha fazla enerjiye ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, yeni jeotermal sahalarının açılması ve buralara enerji tesisleri yapılması artık zorunlu hale gelmiştir. Devlet destekli projelerin de çoğaldığı bu günlerde yeni tesisleri inşa eden firmalar, buralarda kullanılacak ekipmanları üreten kuruluşlar için Expo Geothermal, ideal bir platform niteliğinde.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Menu