Hakkımızda

Değerli Okurlar,

Enerjiweb 2011 yılı içerisinde kurulan enerji ile ilgili Türkiye ve Dünyada meydana gelen bütün önemli olayların haberlerini ve yorumlarını paylaştığımız internet portalıdır. Ülkemiz geleceği açısından önemli bir konu olan enerji konusu bize göre herkes tarafından belli oranda bilinmeli ve enerjinin üretiminden tüketimine her safhada bilinçli olarak hareket edilmelidir.

Enerji web haber portalı olarak bu bilinçten yola çıktık ve başta güneş, rüzgar, hidroelektrik ve jeotermal gibi yenilenebilir enerji kaynakları olmak üzere nükleer, doğalgaz, pertol ve kömür kaynaklı enerji haberlerini de sizler için derliyoruz. Diğer yandan yazarlarımız enerji ile ilgili çeşitli köşe yazıları ile katkılar sağlamaktadırlar.

Enerji konulu haber ve köşe yazılarımıza yorumlar yaparak görüşlerinizin kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Belli dönemlerde misafir köşe yazarı olarak enerji konulu teknik veya bilgi amaçlı yazılarınızı yayınlayacağız. Topluma faydalı olacağını düşündüğünüz her türlü yazınızı bizimle paylaşabilirisiniz.

Enerji Web  Enerji Haber Portalı

Paylaş: